رستاک بوک | پربازدیدترین کتاب‌ها‌
۰
 

بچه های نیمه شب رمانی است که درسال 1981 توسط سلمان رشدی  به  زبان هندی مکتوب شده است.سلمان رشدی در سال 1947 درهند چشم به جهان گشود.
 سلمان رشدی با کتاب بچه های نیمه شب به شهرت رسید و جایزه بوکر را دریافت کرد.داستان های او بیشتر در سب رئالیسم جادویی طبقه بندی شده اند.در سال 1989 امام خمینی حکم کشتن وی را صادر کرد.
رمان بچه های نیمه شب به دوران گذاراز استعمارانگلیس به استقلال هند می پردازد.اتفاقات این رمان  در بستر اتفاقات تاریخی روی می دهد از این رو میتوان آن را رمان تارخی نیز بیان کرد.این رمان تنها رمان هندی است که در لیست 100 رمان برتر انگلیسی زبان مجله تایم  از زمان انتشار در سال 1923 آن تا کنون قرار گرفته است.
قهرمان و راوی داستان سلیم سینایی است که درست در لحظه اعلام استقلال هند متولد شده است.او قدرت هایی ماوراء طبیعی از قبیل تله پاتی دارد و آب دماغش همیشه آویزان است.

افزودن به سبد
۹۵۰۰۰.۰ تومان

مباني برنامه نويسي كامپيوتر از جمله علومي است كه بايد توسط دانشجويان تمام رشته هاي مهندسي و بعضي از رشته هاي علوم پايه گذارنده شود. با توجه به اين موضوع، در چند سال گذشته كتاب هاي متعددي درزمينه مباني برنامه نويسي نگارش يافته كه عمدتا مطالب را بطور تخصصي با جزئيات و حجم بسيار زياد بيان كرده اند. بي ترديد وجود چنين كتاب هايي از زمان و حوصله مطالعه مخاطب خارج است و بسياري افراد آن را تا نيمه خوانده و رها مي كنند كه به دنبال آن نارضايتي و عدم درك كافي از مفاهيم كتاب را به دنبال خواهد داشت. از طرفي ديگر بيش تر افراد بدون پرداختن به مبحث الگوريتم كه پيش زمينه برنامه نويسي است، نوشتن برنامه را آغاز مي كنند وهنگامي كه در ادامه به قسمت هاي پيچيده تر مي رسند، دچار مشكل مي شوند. از جمله ويژگي اصلي كتابي كه در اختيار داريد، بيان صريح وآسان محتواي درسي وبا جزئيات كافي است تا علاوه بر درك عميق مفاهيم كتاب، لذت يادگيري را نيز براي مخاطب به همراه داشته باشد. همچنين مبحث مربوط به الگوريتم ها به صورت مفهومي و با مثال هاي متعدد توضيح داده شده است كه باعث مي شود مخاطب درك مناسب از مباني الگوريتم داشته و سپس وارد مقوله برنامه نويسي شود.

افزودن به سبد
۱۴۰۰۰.۰ تومان

این کتاب که دومین کتاب محمود دولت آبادی است در حقیقت سعی می‌کند تقدیرِ زندگیِ زنانی همچون مرگان را نشان دهد که در جای جایِ ایران حضور دارند و پابه‌پای مردان کارهای دشوار و سخت انجام می‌دهند و در سخت‌کوشی هیچ کم از مردان ندارند؛ زنانی که در تمامِ عمر حتی یک روز هم رنگِ خوشی را نمی‌بینند امّا خم به ابرو نمی‌آورند و با وجودِ همهٔ اتفاقاتی که ممکن است ده‌ها مرد را از پا بیندازد، می‌جنگند. دولت آبادی این کتاب را هم مانند بقیه کتابهایش در سبک رئال نوشته است و آن را در مدت۷۰ روز بعد از آزادی از زندان ساواک نوشته است. این کتاب به زبان های مختلف آلمانی، فرانسوی، هلندی، کردی و ایتالیایی ترجمه شده است.

افزودن به سبد
۳۰۰۰۰.۰ تومان

کتاب «مرگ درمی‌زند» با ترجمه بسیار روان حسین یعقوبی‌، مجموعه داستان و نمایشنامه ایست در قالب پانزده اثر که به انتخاب خود مترجم گلچین شده است که وودی آلن در آن‌ها با نقد شخصیت‌های تاریخی و افسانه‌ای و همینطور گاه به گاه با بیان «آیرونیک» یا «وارونه‌گویی» سعی در نقد و ریشخند زدن به افکار حاکم بر جامعه دارد. نمایشنامه «مرگ در می‌زند» که نام خود کتاب هم هست‌، ادای دِینی به شاهکار «مهر هفتم» اينگمار برگمان است، فیلمی که در آن شخصیت سلحشور، مرگ را دور میزند و وودی آلن نشان می‌دهد که مرگ فقط یه توهم است.

افزودن به سبد
۱۶۵۰۰.۰ تومان

کتاب حاضر برای فراگیران ویندوز سرور 2016 از مبتدی تا پیشرفته بصورت تصویری و کاملا آموزشی و پیکربندی سرورهای آن تالیف شده است.

افزودن به سبد
۲۷۰۰۰.۰ تومان

"جزء از کل" کتابی است که هیچ وصفی، حتی حرف‌های نویسنده‌اش، نمی‌تواند حق مطلب را ادا کند. خواندن "جزء از کل" تجربه‌ای غریب و منحصر به فرد است. در هر صفحه‌اش جمله‌ای وجود دارد که می‌توانید آن را نقل قول کنید. کاوشی است ژرف در اعماق روح انسان و ماهیت تمدن. سفر در دنیایی است که نمونه‌اش را کمتر دیده‌اید. رمانی عمیق و پرماجرا و فلسفی که ماه‌ها اسیرتان می‌کند. به نظرم تمام تعاریفی که از کتاب شده نابسنده‌اند.

افزودن به سبد
۵۲۰۰۰.۰ تومان

«دایره‌المعارف هنر» مجموعه‌ی ارزشمندی از مقاله‌های مرتبط با تاریخ، اصطلاحات، هنرمندان و هنر است. نقاشی، پیکره‌سازی، طراحی، گرافیک، عکاسی، رسانه‌های نو، تصویر‌گری، چاپ و... از موضوعاتی در حوزه‌ هنر هستند که در این کتاب به اطلاعات سودمندی درباره‌ی آن‌ها می‌توان دست‌ پیدا کرد. جلد اول و دوم این دایره‌المعارف بدنه‌ی آن‌ را تشکیل می‌دهد. جلد اول شامل مدخل‌های از الف تا س و جلد دوم شامل مدخل‌های ش تا ی است. در مجموعه ۵۶۳۷ مدخل به‌همراه ۱۱۴۳ تصویر سیاه و سفید و ۳۷۴ تصویر رنگی در این دو جلد آمده است. حدود ۷۰۰ مدخل به هنرمندان ایرانی تا قبل از سال ۱۳۷۷ اختصاص داده شده است. سه پیوست تاریخ‌شناسی، مضمون‌شناسی و نمایه در جلد سوم جای داده شده‌اند. در پیوست تاریخ‌شناسی، حدود ۱۱۰ مقاله‌ی مصور از تاریخ تحولات هنر در جهان را می‌خوانیم. در پیوست مضمون‌شناسی، در ۳۷۹ مدخل با مطالب مفیدی درباره‌ی منشا و مشخصات موضوع‌ها و مواد تصویری نظیر خدایان، جانوران، صحنه‌ها، نمادها و... آشنا می‌شویم.

افزودن به سبد
۲۰۰۰۰۰.۰ تومان

بتمن تصمیم دارد گاتهام را در دستان هاروی دنت رها کند و خودش زندگی‌ای معمولی را با ریچل آغاز کند، اما در این میان سرو‌کلۀ جوکر، شخصیتی که خود را نمایندۀ آشوب می‌داند، پیدا می‌شود...

کریستوفر نولان، فیلم‌ساز جوان بریتانیایی با سه‌گانۀ شوالیۀ تاریکی دوران جدیدی را برای شخصیت بتمن و برای تمام اقتباس‌های ابرقهرمانی بعد از خود کلید ‌زد. این سه‌گانه، نولان را به عنوان یک اسطورۀ سینمایی بر سر زبان‌ها ‌انداخت؛ کارگردان و مؤلفی که آن‌قدر کاربلد است که می‌تواند از یک روایت قهرمانی، چنین شگفتی عمیق و فلسفه‌مداری را بیرون بکشد.

شوالیۀ تاریکی، دومین فیلم از سه‌گانۀ شوالیۀ تاریکی، در ژوئیۀ ۲۰۰۸ روی پرده رفت و یکی از ده فیلم پرفروش تاریخ آمریکا شد. شوالیۀ تاریکی توانست در چندین زمینه در اسکار و گلدن گلوب نامزد دریافت جایزه شود. هیث لجر بازیگر نقش جوکر که پیش از عرضۀ رسمی فیلم درگذشت، برای نقشش سی و دو جایزۀ بهترین نقش مکمل مرد از جمله اسکار، گلدن گلوب، بافتا و انجمن منتقدان را دریافت کرد

افزودن به سبد
۱۶۰۰۰.۰ تومان

داستان دختری از یک خانواده‌ی اصیل که هر سال تابستان همراه با خانواده به جزیره‌ی شخصی‌شان می‌روند. در یکی از سال‌ها، حادثه‌ای برای دختر رخ می‌دهد که شوک آن باعث می‌شود حوادثی را که برایش اتفاق افتاده به یاد نیاورد. بعد از دوسال دختر به آن جزیره برمی‌گردد و تلاش می‌کند حقیقت را به یاد بیاورد.

افزودن به سبد
۲۱۰۰۰.۰ تومان

ترانه های ایرانی و مجموعه ای از سرودهای ملی و انقلابی ایران همران با نت موسیقی
مجموعه ای كامل و بینظیر از نت قطعات زیبای موسیقی ایرانی همراه با شعر

افزودن به سبد
۵۵۰۰۰.۰ تومان

در این کتاب، مشکلات و چالش‌های موجود در ارتباط با حریم خصوصی در فضای مجازی و به‌ویژه این موضوع که چگونه اطلاعات شخصی و محرمانه‌ی خود را در فضای مجازی از دسترس افراد غیرمجاز محافظت نماییم، بیان و پس از آن، راهکارهای موجود جهت حفظ حریم خصوصی در فضای مجازی، ارائه خواهد شد. مخاطب این کتاب، عموم افراد جامعه، به‌ویژه، خانواده‌ها می‌باشند. در فصل اول، به بیان این موضوع خواهیم پرداخت که هر شخص چه میزان از اطلاعات شخصی خود را باید در فضای مجازی انتشار و یا ذخیره نماید و اساساً، مخاطرات این کار، یعنی، انتشار، اشتراک‌گذاری و ذخیره‌ی اطلاعات شخصی بر بستر فضای مجازی، چه خواهد بود. در پایان، راهکارهایی جهت حفظ حریم خصوصی کاربران در فضای مجازی بیان خواهد شد. در فصل دوم، راهبردی جهت انتخاب نام کاربری و گذرواژه‌ی (رمز عبور) مناسب و نیز، انتخاب احراز هویت دو عاملی، جهت کاربری امن در فضای مجازی و حفظ حریم خصوصی برخط (آنلاین)، ارائه خواهد شد. در فصل سوم، شبکه‌های اجتماعی، انواع آن‌ها، فرصت‌ها و تهدیدهای موجود در مورد استفاده از آن‌ها، به‌ویژه برای خانواده‌ها بیان خواهد شد. به‌علاوه، بر چالش‌های امنیت و نقض حریم خصوصی در کاربری شبکه‌های اجتماعی و ارائه‌ی راهکار جهت پیشگیری از تعرض به حریم خصوصی برخط، تمرکز خواهیم داشت.

افزودن به سبد
۸۰۰۰.۰ تومان

این کتاب نوشته لئو تولستوی و به ترجمه‌‌ی سروش حبیبی است. شخصیت اول داستان با توجه به توصیفاتی که از او می‌شود، شخصیتی دور از شخصیت خود نویسنده ندارد؛ اشراف‌زاده‌ای دوست‌داشتنی که در سنین جوانی و پس از فوت پدر، می‌کوشد که املاک پدر را با همان رسم و رسوم احیا کند. نویسنده، شخصیت او را به نوعی عادی و موجه نشان می‌دهد که حتی خطاهای او نیز توجیهی قابل قبول –از آن دست توجیهاتی که ما هم برای خودمان، گاه دست و پا می‌کنیم- دارد. اما داستان هنگامی جالب می‌شود که شخص اول داستان پس از آن‌که رفته‌رفته زندگی خوبی را آغاز می‌کند، در زمان و وضعیتی غیر قابل پیش‌بینی، درست آن هنگام که زندگی‌اش رو به پیش‌رفت است، دچار شرایطی ویژه و غیر قابل پیش‌بینی می‌شود.

افزودن به سبد
۸۰۰۰.۰ تومان

اگر امیال بشری وجود نداشت، شری هم در کار نبود. اما توصیف شر به منزلهٔ چیزی بیرون از ارادهٔ انسان هم گمراه‌کننده است.
خانم دارل کوئن با نقد دیدگاه اخلاق‌گرایان و خردگرایان به طرح این نظریهٔ شگفت‌انگیز می‌پردازد که منشأ شر برخلاف آنچه همگان می‌پندارند خشونت نیست، بلکه رنج‌ناشی از جهل زیسته است که به پریشانی‌هایی چون خودشیفتگی، ملال، ریاکاری، توهمات خیالبافانه، خیانت، اهریمن‌سازی از دیگران و جزم اندیشی می‌انجامد.

افزودن به سبد
۴۸۰۰۰.۰ تومان

«آینه در آینه» برگزیده ی اشعار "هوشنگ ابتهاج(سایه)" به انتخاب محمدرضا شفیعی کدکنی است. گرچه هوشنگ ابتهاج، به غزل‌هایش معروف است؛ اما استاد كدكنی سعی كرده است در این كتاب، بهترین شعرهای او را انتخاب و معرفی كند.

افزودن به سبد
۱۸۰۰۰.۰ تومان

اين كتاب براي دانشجويان و كليه علاقه‌مندان به علم پردازش تصاوير ديجيتال تهيه و تنظيم شده است. در اين كتاب، مطالب مربوط به پردازش تصوير در سيزده فصل، به‌طور گام‌به‌گام و كاملاً خودآموز در محيط نرم‌افزار متلب تشريح شده است. به‌گونه‌اي كه كاربر را از همان ابتدا به موضوع مورد بحث كتاب كه همان پردازش تصوير است علاقهمند مي‌سازد. در اين راستا سعي شده است تا مطالب به ساده‌ترين زبان ممكن، همراه با مثال‌ها و تصاوير مختلف بيان شوند. در بسياري از قسمت‌هاي كتاب پس از بيان مباحث تئوري پردازش تصوير، به مباحث عملي آن نيز پرداخته شده است كه اين خود به يادگيري بهتر مخاطبين و درك بيش‌تر آن‌ها از مطالب بيان شده مي‌افزايد. همچنين در بعضي قسمت‌هاي كتاب تمرين‌ها و تحقيق‌هايي به خواننده كتاب واگذار شده است تا با تفكر و استدلال بيش‌تري موضوعات مورد بحث را بياموزد.
سر فصل ها: فصل1: تصاوير ديجيتال، فصل2: نرم‌افزار MATLAB، فصل3: محاسبات رياضي در نرم‌افزار MATLAB، فصل4: دستورات شرطي و حلقه‌ها، فصل5: تصاوير ديجيتال در متلب، فصل6: اعمال فيلتر بر روي تصاوير ديجيتال، فصل7: دست‌كاري و بهبود تصاوير، فصل8: بررسي و حذف نويز، فصل9: استخراج اشياء، فصل10: عملگرهاي مورفولوژي (Morphology)، فصل11: مدل‌هاي رنگي، فصل12: توابع نرم‌افزار MATLAB، فصل13: رابط گرافيك كاربري (GUI)

افزودن به سبد
۲۶۰۰۰.۰ تومان

جرأت داشتن بر روی شکل‌گیری تمام ویژگی‌های دیگرِ افراد اثر می‌گذارد. به کودکان کمک می‌کند تا انتخاب‌های عاقلانه‌ای بکنند و از عهده‌ی چالش‌ها برآیند. با خواندن این کتاب ساده و در عین حال روحیه‌بخش، می‌توانید به کودکان کمک کنید تا مهارت‌های لازم برای داشتن شهامت و اعتماد به‌نفس بیاموزند.

کودکان یاد می‌گیرند کاری را که درست می‌دانند انجام دهند و شجاع باشند، حتی اگر آن کار برایشان سخت باشد. آن‌ها درمی‌یابند که …

افزودن به سبد
۵۰۰۰.۰ تومان

"سلوک" به نوعی مانیفست دولت‌آبادی در رابطه با زن و عشق است. قیس که نامش یادآور مجنون است از زن می‌گوید و مرد شرقی و درک انسان از عشق و روابط عاشقانه و این همه، نه با اندیشه‌ی امروز و نه اندیشه‌ی مجنون نظامی هم‌خوانی و نزدیکی دارد. مرد، بیماری است گرفتار خودشیفتگی، آن هم از نوع روستایی و قرن نوزدهمی. سلوک، رمان جنجالی محمود دولت‌آبادی‌ست. رمانی با جهان‌بینی عارفانه و دیدگاهی فلسفی و شرقی با شخصیت‌هایی که علی‌رغم بُعد عرفانی داستان،  طی طریق نمی‌کنند. محمود دولت آبادی چهار سال از عمرش را صرف نگارش این عاشقانه‌ی نامتعارف کرده‌ است و رمان "سلوک" که پرفروش‌ترین کتاب نشر چشمه در آن سال بود، جایزه ی ادبی “واو” را نیز از آن خود کرد.

افزودن به سبد
۲۰۰۰۰.۰ تومان

شناختنامه‌ی گارسیا مارکز به معرفی و نقد و بررسی آثار گارسیا مارکز از ابتدای حرفه‌ی روزنامه‌نگاری او تا آخرین رمانش می‌پردازد. این کتاب از دو بخش اساسی تشکیل شده است: پیش‌زمینه‌ها و آثار. در واقع نویسنده پیش از این‌که به مرور رمان‌ها، داستان‌کوتاه‌ها، فیلم‌نامه‌ها، خودنگاری‌‌ها و سوابق ژورنالیستی نویسنده بپردازد، حدود نیمی از کتاب را به بررسی تفصیلی ریشه‌ها و پیش‌زمینه‌های داستان‌های نویسنده اختصاص داده است. به عبارت دیگر، کتاب پیش از آن‌که به شرح و بسط آثار مارکز بپردازد سیر تحول فکری نویسنده را به تصویر می‌کشد: از کلمبیای جادویی مارکز شروع می‌کند، به کودکی و نوجوانی خانواده‌ی شلوغ و رفاقت‌های مارکز می‌رسد و آن‌گاه پرده از مطالعات، علاقمندی‌ها و مواضع سیاسی‌نویسنده بر می‌دارد. برای علاقمندان گارسیا مارکز جذابیت عمده‌ی کتاب ناشی از کشف خطی‌ خواهد بود که بل ویادا میان زندگی و آثار نویسنده ترسیم می‌کند. در طول کتاب به اتفاقات واقعی متعددی در زندگی گارسیا مارکز اشاره می‌شود که در آثار او جنبه‌ی داستانی و گاه خارق‌العاده به خود می‌گیرند. در انتهای کتاب بخش ارزشمندی آمده که به بررسی تأثیر مارکز بر ادبیات بعد از خودش می‌پردازد. برای آن دسته از خوانندگانی که کنجکاوند بدانند سکان ادبیات مارکزی پس از مرگ او به دست چه کسانی افتاده و چه نویسندگانی در جهان انگلیسی‌زبان از آثار این نویسنده‌ی کلمبیایی تأثیر پذیرفته‌اند این قسمت نکات ذی‌قیمتی برای عرضه خواهد داشت.
به طبع طرفداران و خوانندگان آثار گارسیا مارکز مخاطبان اصلی این کتاب هستند. با این وجود، این اثر از آن جهت که حکایت پیروزی یک جوان گمنام از سرزمینی نه چندان برخوردار و رسیدنش به قله‌های ادبی جهان را روایت می‌کند می‌تواند برای هر خواننده‌ای جذاب باشد. در لابلای کتاب داستان‌های پرشوری پیدا می‌شود که تا مدت‌ها از ذهن خواننده پاک نخواهد شد. مثلاً در فصل ۱ کتاب می‌خوانیم روزی که گارسیا مارکز از بردن جایزه‌ی نوبل خبردار می‌شود، کلافه از سیل تلفن‌هایی که به خانه‌اش می‌شود با خودروی بی‌ام‌و قدیمی‌اش از خانه بیرون می‌زند، در سر چهارراه ماشینش را ناشیانه خاموش می‌کند و آن‌گاه راننده‌ای خطاب به او می‌گوید «آهای گابو! مثل این‌که تنها کاری که خوب از پسش بر میای جایزه نوبل بردنه.» یا مثلاً در فصل ۳ حکایت روزی را می‌خوانیم که مارکز نسخه‌ی تایپ شده‌ی صد سال تنهایی را به اداره‌ی پست می‌برد، اما متوجه می‌شود که تنها برای ارسال نصف آن پول دارد، یا حکایت مرسدس از فروختن و گرو گذاشتن وسایل منزل برای تأمین مخارج روزمره‌‌ی خانه را می‌خوانیم. حکایت‌هایی از این دست که به وفور در کتاب یافت می‌شوند برای خوانندگان عام ادبیات جذاب و الهام‌بخش خواهند بود.

افزودن به سبد
۳۸۰۰۰.۰ تومان

کتابی در مورد هنر جدید، ویدئوآرت، آخرین جنبش‌های هنر عکاسی، چیدمان و گرایشات جدید در هنر

افزودن به سبد
۱۴۰۰۰.۰ تومان
 

فروشگاه آنلاین رستاک بوک، با هدف توجه به مؤلفه‌های اصلی انتخاب یک کتاب برای مطالعه، در تلاش است ضمن فراهم کردن اطلاعات کامل مثل معرفی، خلاصه، برداشت و نقد و بررسی کتاب‌‌ها، شما را در خرید اینترنتی آسان و مطابق با سلیقه‌اتان یاری دهد. در فروشگاه اینترنتی رستاک بوک به طیف گسترده‌‌ای از کتاب‌ها همانند کتاب‌های عمومی، داستان، آموزشی و کمک آموزشی، دانشگاهی و کودک و نوجوان دسترسی دارید. تنوع بالا از کتاب‌های خوب، محتوای صادقانه، ارسال سریع و کم‌هزینه و نماد اعتماد الکترونیکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که لذت خریدی آسان را برای شما رقم می‌زند.

اپلیکیشن رستاک بوک :
راه‌های ارتباطی :
  •   صفاییه خ تیمسار فلاحی خ عدالت ۵ پ ۵۷
  •   تلفن تماس : ۰۳۵۳۸۲۴۷۹۴۸
  •   پست الکترونیک : info [at] rastaakbook com
تمامی کالاها و خدمات این سایت، دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند و فعالیت‌های این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
تمامی امتیازات تجاری و معنوی حاصل از این فروشگاه اینترنتی متعلق به رستاک بوک است